آراز وردپرس
پشتیبانی : 8 صبح تا 12 شب

آموزش رفع ارورهای Gtmetrix و Mobile Friendly

آخرین بروزرسانی : جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸

رفع ارور Clickable elements too close together

این ارور میگه که در سایت شما المنتها نزدیک به هم هستن و کاربر در حالت موبایل نمیتونن درست کلیک کنن و یا اسکرول افقی داره سایت شما یا عکس ها درست تنظیم نشدن که از صفحه بزرگتر هستن یا یه قسمت سایت شما از صفحه در حالت موبایل بزرگتر است و گوگل میگه نباید سایت شما اسکرول افقی بخوره در حالت موبایل
گوگل ابزار های مرورگرها مثل Web Developer موزیلا را قبول نداره ممکنه شما تو این ابزارها سایت خود را چک کنید درست باشه ولی باز این ارور رو بگیرید.
افزونه Wp Rocket این مشکل رو به سادگی برای شما حل میکنه از این لینک دانلود کنید

آموزش رفع خطای Avoid Bad Requests

ارور ۴۰۴ که جلوی خطا هست مشخص می‌کنه که این فایل‌ها خطای ۴۰۴ دارند و کلا توی هاست پیدا نشدند. پس باید این فایل‌ها رو آپلود کنیم یا کلا اونها رو از توی صفحه ساز یا کدهای قالب حذف کنیم.

آموزش رفع خطای 403 در Waterfall

اگر با خطای ۴۰۳ مواجه شدید دلیل این خطا سطح دسترسی هست که باید برای حل خطای ۴۰۳ ٬ سطح دسترسی فایل های سایت رو به ۶۴۴ و پوشه ها رو به ۷۵۵ تغییر بدید تا مشکل حل بشه. دقت داشته باشید که تمام فایل ها و زیر پوشه ها باید تنظیم بشن نه فقط پوشه اصلی!
اگر نمی‌تونید هاست رو تغییر بدید باید به هاست تیکت ارسال کنید تا این مورد رو برای شما انجام بدن چون تعداد فایل ها و پوشه ها زیاد هست. این کار رو هم باید از طریق SSH برای شما انجام بدن.

آموزش رفع ارور 500 در Waterfall

اگر با خطای ۵۰۰ مواجه شدید توی سایت ما آموزش حل ارور ۵۰۰ رو ببینید و اگر با خطاهای دیگه مواجه شدید کافیه کد ارور رو توی سایت ما سرچ کنید تا دلیلش رو بصورت کامل به شما توضیح بدیم.


مشکلات خود را در زیر مطرح کنید تا راهنمایتون کنیم برای برطرف کردن آنها

نظرات کاربران